Stylizacje ze sztucznym futrem

Rozalia 08-07-2019

Stylizacje ze sztucznym futrem

Sztuczne futra są obiektem pożądania wielu kobiet, ponieważ syntetyczne materiały, z których są wykonane dają bardzo dużo ciepła. Dodatkowo są stylowym zwieńczeniem każdej stylizacji i łatwo zadbać o ich właściwą pielęgnację i przechowywanie. Generalnie futerko można zestawiać z różnymi częściami garderoby, choć należy mieć na uwadze, że ze względu na materiał, z którego jest wykonany, może nieco pogrubiać. Jednak nie oznacza to w żadnym stopniu dyskryminacji Pań o nieco bardziej puszystej sylwetce. W takiej sytuacji wystarczy postawić na ciemny, stonowany kolor okrycia wierzchniego. Najlepiej, by było ono dość krótkie, ponieważ dzięki temu zostanie wyeksponowane wcięcie w talii.

Inne fasony futerek

Wśród wielu innych fasonów futerek warto rozważyć zakup dłuższego modelu, jest to rozwiązanie korzystne dla wysokich i szczupłych Pań. W zestawieniu ze szpilkami, obcisłymi spodniami lub ołówkową spódniczką będzie wyglądało obłędnie. By nieco wysmuklić sylwetkę, można postawić na futerko z paskiem w talii, który zdecydowanie lepiej podkreśli wcięcie. Dla Pań, które lubią niestandardowe rozwiązania w zakresie doboru garderoby, polecają się futerka w jasnych, neonowych kolorach. Jednak aby uniknąć uzyskania efektu „przebierańca” warto zestawić je z minimalistycznymi stylizacjami. Modnym designem, również w odsłonie futerek, są te w motyw panterki, który cały czas wraca do łask w różnych częściach garderoby.

Stylizacje ze sztucznym futrem

Zalety sztucznego futra

Naturalne futra kojarzą się z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt dla uzyskania korzyści materialnych. Dlatego już jakiś czas temu zrezygnowały z nich najbardziej słynne domy mody – i słusznie. Na szczęście istnieje alternatywa dla naturalnych futer, która przyjmuje postać wykonanych z akrylu zamienników. Dla niektórych zagorzałych ekologów, to rozwiązanie jest równie szkodliwe dla środowiska. Jednak zdecydowanie bardziej ludzkie, gdyż nie wymaga wyrządzania krzywd zwierząt. Sztuczne futra są bardzo powszechne i często wybierane przez Panie w każdym wieku.