Trzy wiosenne stylizacje z różową koszulą w roli głównej

Rozalia 27-08-2018

Czasy, gdy różowy kolor był niemęski stanowczo minęły i obecnie wielu mężczyzn sięga po ten kolor zarówno w causalowych jak i formalnych stylizacjach. Właśnie dlatego warto będzie ten kolor włączać do stylizacji wiosennych.

Wiosną chętnie usuwamy z szafy grube ubrania i ciemne kolory a także ciemne myśli, które wcale nie tak rzadko dopadają nas w okresie przedwiośnia. Energii jest coraz więcej tak samo jak chęci do zycia oraz kolorów. W ruch wchodzą wtedy pastele, żółcie, błękity, zielenie. Robi się dużo bardziej pozytywnie i wszystko nabiera optymizmu. Różowa koszula doskonale będzie pasować do takiego trendu, dlatego warto taką moc wykorzystać, by wiosenne stylizacje były pełne świeżości i miały wiele radosnych akcentów.

Trzy wiosenne stylizacje z różową koszulą w roli głównej

Róż oraz szarość

Różowe koszule będą bardzo dobrze komponować się z jasnymi kolorami a więc beżem, bielą czy szarością a także różnorakimi subtelnymi pastelami. Taki zestaw kolorów daje szerokie możliwości budowania stylizacji smart causal, doskonałych przede wszystkim na wieczorne wyjście do restauracji czy na spacer. Sprawdzi się on również w przypadku biznesowej szafie, w momencie, gdy w pracy nie będzie obowiązywał określony dress code. Do różowej koszuli można zakładać również granatowe jeansy z klasycznym wykończeniem oraz beżową czy szarą marynarkę. Modne będą również te fasony, które otrzymują delikatną krate. Swoja stylizację trzeba dopełnić brązowym paskiem

Różowa koszula w stylizacji formalnej

W przypadku stylu formalnego różowa koszula będzie oczywiście klasycznym elementem obok białej oraz błękitnej. Doskonale będzie pasować do granatu czy grafitowego garnituru. Jednocześnie będzie można również dobierać szereg rożnych krawatów czy poszetek. Bardzo twarzowa tak samo dla brunetek jak i dla blondynów. Warto będzie wreszcie wykorzystać odpowiednio potencjał takiej właśnie koszuli, a nie da się zaprzeczyć, że ten potencjał jest bardzo duży. Popielaty garnitur i różowa koszula to zawsze świetne połączenie. Do tego całość będzie można załamać granatowym krawatem w skośne paski albo poszetką białą bądź w podobnym kolorze. Jeszcze tylko do tego trzeba postawić na klasyczne półbuty, brązowy licowy pasek czy zegarek stylowy.

Trzy wiosenne stylizacje z różową koszulą w roli głównej

Koszule z różowym wzorem – opcja dla niezdecydowanych

Jeśli kolor różowy nie będzie odpowiedni albo nie ma się odpowiedniej odwagi, by na taki kolor jednolity postawić to będzie można postawić na koszulę białą, która otrzyma różowy wzór. To również bardzo ciekawe rozwiązanie, na które można się zdecydować. W ofercie wielu marek znajdzie się koszule właśnie w takiej kolorystyce i na pewno doskonale będą się one sprawdzać. Koszula z różowym wzorem może być bez problemu zestawiona między innymi z ulubionymi jeansami, będzie można ją także zestawić z chinosami w granatowym, szarym czy beżowym kolorze. Wiosną i latem do tego zestawić będzie można również lekkie mokasyny, wywinąć mankiety spodni a także lekko podwinąć rękawy. W ten sposób stworzy się estetykę doskonalą na letnie dni, w której będzie można czuć się doskonale.