Jak się ubierać, żeby przypodobać się kobietom?

Anna Domagała 21-01-2020

Wydawać by się mogło, że to prędzej kobiety chcą się przypodobać swoim strojem ukochanym. Jak się okazuje także i płeć męska lubi skupiać na sobie wzrok płci przeciwnej. Są pewne elementy garderoby mężczyzny, na które kobiety szczególnie lubią zwracać uwagę. Jeśli chcesz podobać się kobietom warto przemyśleć zakup, z któryś tych części garderoby.

Dobry zegarek to podstawa

Każdy mężczyzna, lubiący dobrze wyglądać powinien przemyśleć zakup eleganckiego zegarka. To bardzo ważny element męskiej garderoby. Najbardziej sprawdzą się te zegarki z dużą tarczą na skórzanym pasku. Dobrze sprawdzają się te z naturalnej skóry, choć można i wybrać te z ekologicznych materiałów, choć one szybciej ulegają wyblaknięciu.

Wyjątkowa koszula

Decydując się na zakup koszuli warto wybrać taką, która nie jest w zwyczajnym i typowym kolorze. Świetnie sprawdzą się te w pastelowych odcieniach, np. różowym lub jasnozielonym. Taka kolorystka podpowiada, że mężczyzna zna się na modzie i ma dobre poczucie gustu. Warto wybierać koszule z różnych materiałów i faktur. W lecie należy zdecydować się na len.

Jak się ubierać, żeby przypodobać się kobietom?

Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie garnitur

Trzeba pamiętać, by garnitur był dobrze skrojony do postury mężczyzny. Często spotyka się mężczyzn, którzy noszą je źle dobrane. Najbardziej widać to w ramionach, talii czy po spodniach. Najczęściej są one za szerokie w ramionach, zbyt wąskie w talii oraz posiada za długie i szerokie spodnie. Elegancki mężczyzna nigdy nie będzie się dobrze prezentował w takim garniturze.

Właściwie dopasowane spodnie jeansowe

Może wydawać się to trywialne, ponieważ przeciętnie każdy mężczyzna ma je w szafie. Świetnie wyglądają z casualową koszulą czy koszulką polo. Spodnie muszą być w odpowiednim rozmiarze i być w odpowiednim kroju. Dla każdej sylwetki zaleca się ciemnogranatowe spodnie, bez żadnych przetarć czy napisów. Mężczyźni, którzy posiadają bardziej rozbudowane uda powinni wybierać spodnie szersze w udach, a zwężające się ku dołowi. Szczupli mężczyźni mogą zdecydować się na krój z wąską nogawką na całej długości.