Współczesna moda sylwestrowa

Rozalia 30-09-2019

Ostatnia impreza roku powinna być wyjątkowa pod każdym względem, należy mieć na względzie nie tylko miejsce, lokal i dobre jedzenie, ponieważ jedną z najważniejszych kwestii jest oczywiście spektakularny wygląd, czyli kreacja, makijaż i fryzura. Wybór sukienek i dodatków do nich jest ogromny, dlatego podjęcie decyzji nie jest łatwym zadaniem, jednak całkowicie wykonalnym.

Jak się ubrać na tę wyjątkową okoliczność?

Wyjątkowa okoliczność, jaką jest Sylwester należy odpowiednio świętować w najlepszym gronie, ale i zachwycać swoim wyglądem wszystkich zgromadzonych. Elementem wręcz niezbędnym w stylizacji sylwestrowej są cekiny, najlepsza będzie więc mini sukienka zdobiona cekinami, można również zestawić połyskującą bluzeczkę ze spódniczką w podobnym stylu. Nie mniej ważne są oczywiście dodatki w postaci torebki, butów oraz biżuterii. Jeżeli cekiny nie są dla Ciebie, to nic straconego, możliwości wyróżnienia się w tłumie jest znacznie więcej, choćby sandałki na szpilce w srebrnym lub złotym kolorze. Będąc przy kwestii obuwia, należy pamiętać, że musi być przede wszystkim wygodne, w przypadku obcasów jest to dość trudne, jednak wystarczy zdecydować się na dobrze wyprofilowane szpilki, by przetańczyć w nich całą noc.

Współczesna moda sylwestrowa

Najlepsze kreacje na sylwestrowe szaleństwo

Na sylwestrowe bale najlepiej sprawdzają się klasyczne i eleganckie małe czarne, które eksponują długie nogi i piękną sylwetkę. W tę jedyną i wyjątkową noc mile widziane są szaleństwa w postaci eksponowania ramion i biustu, nawet jeżeli na co dzień styl ubierania się jest zupełnie inny. Jeżeli sukienka jest bogato zdobiona, wówczas dodatki powinny być subtelne i delikatne, by stanowiły wyłącznie uzupełnienie stylizacji, a nie przyćmiewały jej i nie wywołały odwrotnego efektu. Tak samo jest w przypadku makijażu i fryzury, mocny makijaż z pewnością nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza gdy sukienka jest bogato zdobiona, wówczas nie są konieczne zbyt mocne dodatki w postaci biżuterii, czy make-upu, stylizacja obroni się sama.